IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Basebalová a softbalová hřiště

Baseball, Softball

Softball a baseball jsou oblíbenými sporty i u nás. Buduje se velká řada nových hřišť a rekonstruují se hřiště starší. U trávníků na těchto hřištích je kladen vysoký důraz na jejich kvalitu, kterou nelze bez automatického závlahového systémy zaručit.
Baseballová a softbalová hřiště mají ustálené tvary a rozměry, takže řešení závlahových systémů bývá unifikované. Máte-li zájem o zpracování návrhu či kompletní realizaci závlahového systému pro vaše hřiště, kontaktujte nás.
Hřiště se skládá ze dvou typů povrchů, z trávníku a z antuky.
Na kropení antuky se nejčastěji používají postřikovače Hunter® model HS neboli High Speed. Díky 3x vyšší rychlosti rotace postřikovače se antuka pouze navlhčí a nedojde k jejímo přemokření, které není pro sportovce žádoucí.
Na všech sportovních plochách se instalují postřikovače s nerezovým výsuvníkem, který je odolnější proti machanickým nečistotám.

Hunter I-25 HS Hunter I-40 HS

Hunter I-25 HS

Při instalaci postřikovačů do antuky doporučujeme ukládat postřikovače do speciální drenážní hlavice. Tyto hlavice jsou jsou výbornou ochranou pro mechanismus výsuvného postřikovače proti vniknutí drobného materiálu z antukového povrchu.

Na trávníkové plochy se používají rotační postřikovače Hunter® řady I určené pro sportovní plochy, nejčastěji pak Hunter® I-20 Ultra a Hunter® I-25 Ultra.