IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Síť instalačních firem AZS po celé ČR

Vyberte kraj

Navštivte: Poptávkový on-line formulář

Chtěli byste, aby instalační firma, které svěříte montáž Vašeho závlahového systému na zahradě Vašeho rodinného domu, v areálu Vaší společnosti nebo například hřišti Vašeho sportovního týmu, byla z Vašeho blízkého okolí?

Je pro Vás důležité, aby instalační firma v případě, že se na ni obrátíte s požadavkem na kontrolu či pravidelný servis AZS, byla pokud možno co nejdříve k dispozici a nedělila Vás a Vašeho dodavatele AZS vzdálenost více než několika desítek kilometrů?

My si myslíme, že to důležité je. Instalační firma, jejíž místo podnikání je blízké Vašemu pozemku, bude totiž zcela jistě blízká nejen dojezdovým časem, ale také znalostí samotného prostředí realizace, obvyklými srážkovými úhrny ve Vaší lokalitě, nejčastějším podložím atd. Také při následných pravidelných servisních úkonech, jako je zazimování a jarní spouštění závlahového systému, bude u firmy, která působí ve Vašem okolí čekací lhůta po Vašem telefonátu zcela jistě kratší než u firmy, která je od Vás vzdálena i několik stovek kilometrů.

Soukromým investorům, majitelům trávníkových, sportovních a jiných ploch s požadavkem na realizaci AZS, kteří se na nás obracejí s žádostí o kontakt na naše instalační firmy se tedy vždy snažíme doporučit nejbližší partnerské instalační firmy. Jakožto největší distributor komponentů pro automatické závlahové systémy v České republice jsme Vám schopni nabídnout kontakty na některé z nich ať jste odkudkoli! Nevěříte? Kontaktujte nás vyplněním on-line formuláře.

Poptávkový on-line formulář