IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Systém Hunter Centralus BETA

Ovládací systém Hunter Centralus BETA
umožňuje snadnou a bezpečnou správu a monitorování ovládacích jednotek v závlahových systémech. Systém je optimalizovaný i pro použití v mobilních telefonech. V současné době je dostupný pro ovládací jednotky ICC2 a ACC2.

S využitím Wi-Fi, LAN nebo LTE připojení je možné zobrazit stav ovládací jednotky, měnit nastavení, sledovat předpovědi počasí a přijímat okamžitá upozornění na důležité systémové alarmy - a to vše bez časově náročné a nákladné kontroly na místě.

Tvorba závlahových programů pomocí PC, nebo mobilu je snadná stejně jako v ovládací jednotce pomocí nastavovacích tlačítek.

Přístup do systému je zdarma, prostřednictvím účtu Hunter na adrese sso.hunterindustries.com.

Po zřízení účtu a instalaci příslušného komunikačního modulu do ovládací jednotky již jen přidáte jednotku ke svému účtu Centralus a můžete ihned začít s nastavováním ovládací jednotky pomocí webového prohlížeče v PC nebo v mobilním telefonu (systém nevyžaduje instalaci ovládací aplikace) .

Ovládací jednotka ICC2
umožňuje v současné době připojení do systému Centralus pomocí WiFi a LAN komunikačních modulů. Systém, který je umístěn v cloudu, nevyžaduje pro komunikaci mezi jednotkou a serverem Centralus pevnou IP adresu. V režimu vzdálené správy je možné programovat všechny funkce, které jsou dostupné v ovládací jednotce. Navíc je možné použít tzv. triggery - automatické korekce závlahového kalendáře, které umožňují v závislosti na předpovědi počasí pro lokalitu, ve které je umístěná ovládací jednotka, vypnout zavlažování i před samotným startem zavlažování (např. s danou pravděpodobností má začít pršet až po skončení zavlažování). Triggery umožňují tedy odložit zavlažování v závislosti na předpovědi teploty vzduchu a pravděpodobnosti srážek. A navíc se do budoucna počítá s možností připojit vodoměr.

Ovládací jednotka ACC2
umožňuje připojení do systému Centralus pomocí komunikačních modulů WiFi, LAN a LTE (GSM). Díky cloudovému řešení systém také nevyžaduje pevnou IP adresu. V současné době je systém omezen pouze na možnost úpravy závlahového kalednáře (dny zavlažování), úpravu názvů sekcí, sledování průtoků a příjem informací o alarmech v systému. Do budoucna se počítá s plnou možností nastavování všech funkcí, tak jak je to možné v ovládací jednotce.