IRIMON, spol. s r.o., obchodní zastoupení pro ČR

Ovládání automatické závlahy

Jednou z nejdůležitějších částí závlahového systému je ovládací jednotka. Ta dává pokyn k otevření jednotlivých elektromagnetických ventilů, a vpouští tak vodu do systému.

Máte vždy na výběr z několika typů ovládání:

Manuální ovládací jednotky s napájením 24 V AC

Na zahradách rodinných domů se stále ještě často setkáme s těmito typy ovládacích jednotek, které se přes transformátor připojují na 230 V.
Jedná se o velmi spolehlivé jednotky
s kapacitou až 23 sekcí, ideální pro závlahové systémy na zahradách rodinných domů.
Vyberte si z naší nabídky těchto typů ovládacích jednotek:

 

Bateriové ovládací jednotky

Tyto ovládací jednotky jsou ideálním řešením v případě, kdy neni možné se připojit v místě automatické závlahy na zdroj elektrické energie.
Můžete si vybrat z těchto typů:

 

Bateriové ovládací jednotky na kohoutek

U závlahy menších zavlažovaných ploch trávníků nebo výsadeb rodinných domů lze využít ovládácích jednotek na kohoutek s kapacitou 1 nebo 2 sekce, které lze připojit přímo na zahradní vodovodní kohoutek.
Je možné také zvolit moderní bateriovou ovládací jednotku s ovládáním přes Bluetooth Hunter® BTT.

 

Internetové ovládací jednotky se softwarem Hunter® Hydrawise

Nejmodernějším způsobem řízení a monitorování automatického závlahového systému je v současné době použití Wi-Fi ovládacích jednotek Hunter se softwarem Hydrawise.
Tyto jednotky umožňují vzdálenou správu závlahového systému v PC, tabletu či chytrém telefonu, využívají on-line předpovědi počasí, zaznamenávají aktuální i dlouhodobé spotřeby vody, informují uživatele o jakýchkoli případných abnormalitách AZS a nabízejí mnoho dalších výhod - všechny podrobnosti najdete přehledně na hydrawise.cloud.